Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Ev / Genel / Bulanık savaş, “Suriye Ezoterik Savaşı” savaş sistemlerinde “Yeni bir çağ”..mı !!!!

Bulanık savaş, “Suriye Ezoterik Savaşı” savaş sistemlerinde “Yeni bir çağ”..mı !!!!

Fransanın Lejyoner askerleri, “Ülkeleri iç savaşa sokarak yıkma şekli”dir..
Dünya bu adi savaş şekli “Lejyoner birlikleri” yöntemini yıllarca seyretmiştir..
.
Günümüzde ise Lejyoner birlikleri Ezoterik Savaş yapmaktadır… yani “Lejyoner savaşçılarının yöneticileri” gizlenmektedir..

eski-ve-yeni-mizahlar-450x250

Suriye ülkesinde önce halk bölünmüş..
Sonra bölünmüş halk Lejyoner Birliği haline getirilmiş..
Lejyoner hale gelen birliklerin komutası devletler ise gizlenmiştir..
.
Suriye Ezoterik bir savaş halindedir..
Suriye’de planları olan ülkeler ikiye bölünmüş, bir gurup devlet Suriye’nin parçalanmasını istememektedir, diğer gurup devletler ise ganimet paylarını almak için parçalanması için uğraş vermektedir…
İlginç olan ise, savaştırılan Suriye halkı “Bölünme” ya da “Bir kalma” konusunda ne bir hakka ne de bilince sahip değildir…
.
Suriye’de hangi ülkenin ne istediği bellidir… lakin, sanki bütün ülkeler “Suriye’de ki halkı koruma savaşı” veriyor görünümünü sergilemektedir..
Suriye’de savaş yaptıranlar sessiz ve seyirci konumundadırlar…, onlar görünmez yönetici gibi savaş vekillerinin sahadaki hareketlerini oyuncu seyreder gibi neşe ve heyecan ile izlemektedirler.., çünkü onlar bu savaşın sonunda daima kazananlar olacaktır…, payları savaşın çok öncesinden bellidir… BOP planları çok katmanlı ve de çeşitlidir, Suriye’de “Birçok yeni savaş şekli denenecek şartlar” oluşturulmuştur…
.
Suriye’de dünya insanlığını terk etmiştir… herkez haklı, halk masum.. fakat, insan katliamı had safhada… en masum görünen ülkelerin dahi, kim için çalıştığı belli değil…, Ezoterik bir savaş yapılmakta ve Suriye halkı, düşmanlarını dost kabul ederek ülkesinin yıkımında gönüllü nefer olmuş, hem ülkesini hem de hayatını yok ediyor.
.
Dünyanın savaş karşıtı masum insanları bu “Ezoterik savaş’ta tarafları ve Ezoterik Lejyonerleri’ni görebilmiş değildir.., bu yüzden savaşan taraflara karşı yeterli muhalefet oluşturamamaktadır.
.
Savaşta yapılan tahribatın sahiplenicileri değişmektedir, örneğin düşürülen uçakları “Ben düşürdüm” diyenler, kısa süre sonra “Ben yapmadım” diyebilmektedir…, ya da “Ben isteyerek yaptım” diyenler kısa süre sonra “İstemeden oldu” diyebilmektedir.
Durmadan saf değiştiren “Oryantal savaşçılar’ın kime ne için savaş verdiğini çok sonra öğrenme imkanı olacak olan bu Ezoterik Savaş’ta “Birçok Ezoterik Hareket’in su yüzüne çıkamıyacağı” ve tarihçilerin çok farklı tarih yazmasına sebep ve imkan veren “Suriye savaşı belki de yeni EZOTERİK SAVAŞ ÇAĞI başlatmaktadır.”.

.

.

EZOTERİK TARİH VE OSMANLI’DA MASONLUK

EZOTERİK TARİH VE OSMANLI’DA MASONLUK

.
Bunun sebebi “Dünyanın iletişim çağında olması ve devletlerin adaletsiz haraketlerinin savaş karşıtı halklardan tepki alması”dır, bu yüzden “Global yöneticiler” BULANIK SAVAŞ dönemini başlatmıştır.
.
Bu savaşın yönetimi BOP projesi sahipleridir… BOP projesi, Türkiye’nin önemli siyasetçisi, merhum Necmettin Erbakan’ın ölmeden önce yıllarca dile getirdiği “Büyük İsrail” Projesidir.., Suriyenin savaşçıları İsrail’e hizmet etmektedir, Suriye halkının tek kazancı vardır, o da “savaşın sona erdirilmesi” ve barış ortamında Suriye devleti ve halkının zarar görmiyeceği çözüm üretilmesidir….
.

“Serbest ticaret anlaşmasından, Dünya savaşı”na yolculuk….

“Serbest ticaret anlaşmasından, Dünya savaşı”na yolculuk….

.

.

 

 

 

.

 

 

Hakkında Türk Bilimi

İlginize teşekkürler

ankara keçisi

Ankara keçisi- Tiftik, “Elmas Elyaf”

Tiftik keçisi veya Ankara keçisi, Ankara’ya has bir keçi türü. Ataları, 13. yüzyılda Orta Asya’dan …

Hz.Muhammedin mektupları

Hz.Muhammed’in devlet başkanlarına mektupları

Taberî belgelerinde Peygamberler ve Krallar Tarihi , H.Z. Muhammed Hudeybiye Antlaşması sonrasında İslam’a davet kararı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*