Download Free FREE High-quality Joomla! Designs • Premium Joomla 3 Templates BIGtheme.net
Ev / Genel / Türkiye artık Türklerin değilmi !!!…

Türkiye artık Türklerin değilmi !!!…

İnanan milliyetçi halkın fahri destekleri ile oluşmuş bir yayın teşkilatıdır, gazetenin bu güne gelmesi birçok fahri çalışanların destekleri ile olmuştur.

Türkiye Gazetesi, Dr. Enver Ören tarafından 22 Nisan 1970 tarihinde Hakikat Gazetesi adıyla yayımlanmaya başlayan günlük gazetenin tarihsel gelişimidir.

29 Mart 1972 tarihinde Türkiye Gazetesi adını almıştır.

Türkiye Gazetesi İhlas Holding’in holdingin ilk kurumudur.
Dr. Enver Ören’in 1978’de Japonya’da katıldığı FIEJ Kongresinde tanıştığı ve “dünyanın en çok satan ikinci gazetesi” olan Asahi Shimbun gazetesinin “elden dağıtım sistemini” uygulamaya geçiren Türkiye Gazetesi, 1980’e kadar akşam gazetesi olarak yayımlandı. İhlas Haber Ajansı (İHA)’nın hizmet verdiği Türkiye Gazetesi, sağ kamuoyuna seslenen en etkili gazetelerden biridir.

Türkiye’yi ilk kez abonelik sistemiyle tanıştıran gazete; 10 Aralık 1989 tarihinde ulaştığı 1.424.350 adet günlük satış rakamıyla hâlen kırılamamış olan tiraj rekorunu elinde bulundurmaktadır.

Türkiye gazetesi halkın gazetesi olmaktan çıkmış siyasetin gazetesi olarak yeni yoluna girmiştir.

Özürü kabahatinden büyük reklam.

Şüphesizki bu kuruma emek ve gönül verenler’de kayıtsız kalmıyacaktır
.
Gazetenin yeni oluşumu gazetenin bu güne kadar gelmesinde fahri çalışmaları olan, madden ve manen hizmetleri olan insanları büyük üzüntüye boğmuştur.

BU HADİSE BASİT BİR HADİSE DEĞİLDİR…BAYRAK BİR ÜLKENİN VARLIĞIDIR…GAZETENİN KURULUŞUNDA BAYRAĞI TAMGA OLARAK KULLANIP BUGÜN BU BAYRAK TAMGASINI ÇIKARMASI ÇOK CİDDİ BİR GELİŞİMDİR…TÜRKİYE DEVLETİNİN BAĞIMSIZLIĞININ CİDDİ TEHLİKE ALTINDA OLDUĞUNUNDA GÖSTERGESİDİR.

Hakkında Türk Bilimi

İlginize teşekkürler

ankara keçisi

Ankara keçisi- Tiftik, “Elmas Elyaf”

Tiftik keçisi veya Ankara keçisi, Ankara’ya has bir keçi türü. Ataları, 13. yüzyılda Orta Asya’dan …

Hz.Muhammedin mektupları

Hz.Muhammed’in devlet başkanlarına mektupları

Taberî belgelerinde Peygamberler ve Krallar Tarihi , H.Z. Muhammed Hudeybiye Antlaşması sonrasında İslam’a davet kararı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*